FASS systém s.r.o. – zateplení fasád a projekční činnost

Využijte naši nabídku na stavbu rodinného domu

Svěřte své představy o novém bydlení či jeho moderní revitalizaci specialistům ve výstavbě rodinných domů na klíč. Nabízíme spolehlivé služby od projekční činnosti přes přípravné zemní práce a samotnou stavbu až po zateplení fasády a finální úpravu pozemku. Pomůžeme vám vytvořit harmonický domov.

  • Potoční 1091
  • Frýdek-Místek - Frýdek
  • 738 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Inteligentní zateplování? Paropropustné zateplení fasád a domů

Hledáte prověřenou stavební společnost, která by vám poradila se zateplením domu či fasády? Chcete si nechat postavit nový rodinný dům na klíč přesně podle vašich představ? Kontaktujte nás a my se o vše postaráme. Jsme totiž jedním z lídrů vnějšího paropropustného zateplení fasád u nás a umíme postavit či rekonstruovat byt či dům podle nejnovějších stavebních trendů. Díky tepelně izolačnímu systému z tvrdých polyuretanových desek bude dýchat bez potíží, čímž se zamezí tvorbě plísní. Kromě toho se věnujeme projekční činnosti, nabízíme sanace budov a autorský či technický dozor na stavbách. Samozřejmostí je pak zajištění základních stavebně technických prvků, jako je třeba bednění. Naše společnost je zapsaná v seznamu odborných dodavatelů v dotačním programu Nová zelená úsporám. Vyřídíme za vás veškerou administrativu, která je při stavbě rodinných domů či u větších rekonstrukcí nutná.

Typová či originální stavba rodinných domů od A do Z

Máte originální nápad na stavbu či rekonstrukci rodinného domu? Využijte naše poradenství a samozřejmě i stavební zkušenosti při stavbě rodinných domů nejen v Moravskoslezském kraji. Připravíme vám architektonickou studii, na základě které se rozhodnete pro realizaci typového nebo individuálního domu. Díky programu BONUSDUM, což je ucelený koncept stavby domu včetně dodávky materiálu a zajištění zhotovitele díla, budete vědět, jak ho optimálně financovat. Pak už nezbývá, než začít prvním výkopem, zhotovením základové desky a pokračovat všemi dalšími stavebními činnostmi, které na sebe smysluplně navazují. Cesta od návrhu projektu k pohodovému bydlení je s námi snadná a bez překvapení. Váš první pohled na finální stavbu včetně upraveného okolí a šťastný úsměv na vaší tváři nám bude tou nejlepší odměnou.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.