FASS systém s.r.o. – zateplení fasád a projekční činnost

Využijte naši nabídku na stavbu rodinného domu

Svěřte své představy o novém bydlení či jeho moderní revitalizaci specialistům ve výstavbě rodinných domů na klíč. Nabízíme spolehlivé služby od projekční činnosti přes přípravné zemní práce a samotnou stavbu až po zateplení fasády a finální úpravu pozemku. Pomůžeme vám vytvořit harmonický domov.

  • Potoční 1091
  • Frýdek-Místek - Frýdek
  • 738 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Inteligentní zateplování? Paropropustné zateplení fasád a domů

Hledáte prověřenou stavební společnost, která by vám poradila se zateplením domu či fasády? Chcete si nechat postavit nový rodinný dům na klíč přesně podle vašich představ? Kontaktujte nás a my se o vše postaráme. Jsme totiž jedním z lídrů vnějšího paropropustného zateplení fasád u nás a umíme postavit či rekonstruovat byt či dům podle nejnovějších stavebních trendů. Díky tepelně izolačnímu systému z tvrdých polyuretanových desek bude dýchat bez potíží, čímž se zamezí tvorbě plísní. Kromě toho se věnujeme projekční činnosti, nabízíme sanace budov a autorský či technický dozor na stavbách. Samozřejmostí je pak zajištění základních stavebně technických prvků, jako je třeba bednění. Naše společnost je zapsaná v seznamu odborných dodavatelů v dotačním programu Nová zelená úsporám. Vyřídíme za vás veškerou administrativu, která je při stavbě rodinných domů či u větších rekonstrukcí nutná.

Typová či originální stavba rodinných domů od A do Z

Máte originální nápad na stavbu či rekonstrukci rodinného domu? Využijte naše poradenství a samozřejmě i stavební zkušenosti při stavbě rodinných domů nejen v Moravskoslezském kraji. Připravíme vám architektonickou studii, na základě které se rozhodnete pro realizaci typového nebo individuálního domu. Díky programu BONUSDUM, což je ucelený koncept stavby domu včetně dodávky materiálu a zajištění zhotovitele díla, budete vědět, jak ho optimálně financovat. Pak už nezbývá, než začít prvním výkopem, zhotovením základové desky a pokračovat všemi dalšími stavebními činnostmi, které na sebe smysluplně navazují. Cesta od návrhu projektu k pohodovému bydlení je s námi snadná a bez překvapení. Váš první pohled na finální stavbu včetně upraveného okolí a šťastný úsměv na vaší tváři nám bude tou nejlepší odměnou.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.